HORKES 49 TL - 2 Adet 75 TL
Orjinal Horkes Horlama Önleyici Cihaz Hediyeli 49 TL Hemen Satın Al. Artık sabah kalktığınızda kendinizi yorgun hissetmeyeceksiniz. Uyku düzensizliğinin neden olduğu kilo alma sorununuz da ortadan kalkacak. Halsizliğe, yorgunluğa, strese, depresyona, sık idrara çıkmaya ve aşırı terlemeye son... 
Horlamanın başlıca nedenleri arasında; alt çenenin küçük olması, aşırı kilo, sinüzit, dilin normal ebattan büyük olması, geniz eti ve burun eğriliği geliyor. Horlama önleyici cihaz sayesinde bütün bu sorunlara takılmadan rahat bir uyku uyuyabilir, 90 gün içinde aşırı kilo probleminizi yenmeye başlayabilirsiniz. Unutmayın, horlama nedeniyle de insanlar kilo almaya başlıyor. Kilo almanın en başlıca belirtisi zaten uyku düzensizliğidir. Uykunuz esnasında olduğundan fazla terliyor olmanız uyku sırasında yatakta fazla hareket ediyor olmanızdan kaynaklanır. Bu daha sık nefes almanıza sebep verir ve metabolizmanın olduğundan çok çalışması demektir. İnsanoğlu ister istemez bunu gıda tüketimi ile karşılamak zorundadır.
Horlama sorunu erkeklerde yirmi yaş üzerinde her on erkekten beşinde görülür, buna karşın kadınlarda ise menopoz evresinden sonra genel olarak ortaya çıkar.


Horlama Önleyici Cihaz
Mıknatıslı uçların burun deliklerine yerleştirilmesi esasına dayanan cihaz, dışarıda kalan yatay kısmın size rahat bir uyku katkısında olmasını sağlıyor. Yan etkisi olmayan cihaz herhangi bir koku da bırakmıyor. 

Cihaz şu an piyasa da 69 ile 90 TL arasında satılıyor. Sitemizde ise horkes sipariş bir adedi 49 TL dilerseniz iki adedi 75 TL'ye KARGO DAHİL alabilirsiniz.

Cihazın Özellikleri

Burun bölgesinde bulunan trigeminali aktif eder. 
Çip içinde mikro manyetik elementler bulunur.
Nefes boşluğunun açılmasına yardımcı olur.
Cihaz içinde yüksek enerji çip bulunur.
Kolay temizlenir.

Kullanırken Dikkat Edilecek Hususlar

Yastık çok yüksek olmamalıdır.
Sağ tarafa uyuyunuz.
Yatmadan önce yemek tüketmeyiniz.

Horkes ile 30 Günlük kullanım sonunda horlamayı yüzde 90 azaltır.
90 Gün kullanım sonunda ise kilo sorununuz çözülmeye başlar.


Gümüş Suyu © 2014 - Designed by Templateism.com, Plugins By MyBloggerLab.com | Published By Gooyaabi Templates

Contact us

Blogger tarafından desteklenmektedir.