Kosmodisk
cosmodisdk ankara

Kosmodisk sipariş 1 Adet Kargo Dahil Manyetik Dizlik ve Bileklik HEDİYELİ yalnızca 79 TL. Hemen Satın Al... Şu veya bu nedenle bir şekilde bel, sırt ve omur ağrısına maruz kalabiliyoruz. Günlük hayatımızı devam ettirmek gibi de bir zorunluluğumuz bulunuyor, ancak hareket etmekte dahi zorlanıyor olmamız sebebiyle çoğu işlerimize yetişemiyor veya yerine getiremiyoruz.

İşte bu durum karşısında Slovenya üretimli bir ürün olan kosmodisk classic imdada yetişiyor. Nodüller sayesinde bel, sırt ve omur hassas noktalarına rahatlatıcı baskı uygulayan bu aparat sayesinde hareketlerimizi hem kontrol altında tutabiliyor hem de kendimizi fazla zorlamadan şikayetimize çare bulabiliyoruz. 

Hipoalerjenik elastik malzemeden yapılmış olması kullanımda herhangi bir tahriş yaratmadığı gibi etkisini de hemen gösteren bir özelliğe sahip olması ürünü cazip kılıyor. On beş yıldır dünya geneline satışı sunulan ürünün bugün tam bir milyon kullanıcısı var. Kosmodisk özellikle hamile, sürücüler, eğilip kalkmak zorunda kalanlar, sürücüler, devamlı masa başında çalışanlar ve incinmeye karşı hassas bedene sahip olanlar için idealdir.

Ürünü egzersiz yaparken kullanabilirsiniz, dinlenirken kullanmanızda da bir sakınca yok. Nodüllerin boğumlara denk gelmesi münasebetiyle rahatlatıcı etki sağlar, accupresure tekniği ile sırtınızın tüm gün boyu kan dolaşımını düzenler ve sinirlere tedavi edici baskı uygular.

Herhangi bir yan etkisi bulunmayan kosmodisk classic set, mevsimsel geçişlerde meydana gelen incinmelere karşı da etkisini gösterir. 
1 Adet Kosmodisk + Manyetik Dizlik ve Bileklik Hediyeli KARGO DAHİL 79 TL

Gümüş Suyu © 2014 - Designed by Templateism.com, Plugins By MyBloggerLab.com | Published By Gooyaabi Templates

Contact us

Blogger tarafından desteklenmektedir.