Orijinal Kosmodisk
Orijinal Kosmodisk 1 Adet 79 TL Manyetik Dizlik ve Bileklik HEDİYELİ KARGO DAHİL
Orijinal cosmodisk

İncinmeye karşı bedeniniz hassas ise orijinal kosmodisk Kargo Dahil Manyetik Dizlik Bileklik HEDİYELİ 79 TL. Kosmodisk ile bu soruna elveda diyebilirsiniz. Accupresure tekniği ile hipoalerjenik yapıyı koruyan nodüllerin sinir uçlarına baskı yapması prensibine dayanan ürün, kan dolaşımını düzenleyerek rahatlatıcı özelliği sayesinde rahat bir şekilde eğilip kalkmanıza ve hareketlerinizde kısıtlayıcı ağrıların giderilmesine olanak verir.

Elastik özelliği ile tahribat yapmayan ve kıyafetlerinizin altında görünmeyen orijinal kosmodisk, tüm gün boyunca dinlenirken, çalışırken, egzersiz yaparken veya uyurken bile kolayca kullanabileceğiniz bir özellik taşır. Ürün, hamileler, masa başında sürekli çalışanlar, eğilip kalkma zorunda olanlar, sürücüler ve belini incitmişler için ideal bir seçenektir.

Kolay takılabilen özelliği ile sizi yormadan kullanabileceğiniz bir ürün olmasının dışında ise tahriş veya tahribat yapabilecek herhangi bir yan etki oluşturmaz.

Bugün dünya genelinde toplam bir milyon kullanıcısı bulunan orijinal kosmodisk, on beş yıllık bir piyasa deneyimine de sahiptir. Ürün, Slovenya patentli olup, bir adet sırt şeridi, bir adet bel koruması, bir adet saklama torbası ile birlikte manyetik dizlik ve bileklik hediyesi içinde kargo dahil 79 TL'dir.

7/24 Sipariş Hattı 0 546 546 28 06
Orijinal Kosmodisk 1 Adet 79 TL Manyetik Dizlik ve Bileklik HEDİYELİ KARGO DAHİL

Gümüş Suyu © 2014 - Designed by Templateism.com, Plugins By MyBloggerLab.com | Published By Gooyaabi Templates

Contact us

Blogger tarafından desteklenmektedir.